Rukje per Gjum

Rukje per Gjum смотреть последние обновления за сегодня на .

Rukje per Msysh, Qetsim, Gjum, Sherim me Kuran

27512841
89205
6249
00:35:00
21.09.2017

Rukje per Msysh, Rukje per Qetsim, Rukje per Gjum, Rukje per Sherim me Kuran

Kuran, - Recitim i bukur, për relaksim dhe gjumë të rehatshëm 10 orë

1335896
8571
485
10:00:05
14.12.2019

"Ky (Kurani) është dritë e dijes për njerëz, është udhëzues e mëshirë për një popull që beson bindshëm." EL-Xhathije: 20.

Duaja Para Gjumit

3459619
27287
776
00:03:27
28.08.2016

Duaja Para Gjumit - Dhikri Para Gjumit

Rukje per Msysh, Qetsim, Gjum, Sherim me Kuran

601562
3304
147
00:35:00
10.01.2019

Rukje per Msysh, Qetsim, Gjum, Sherim me Kuran

Rukje - Rukja me e fuqishme ne bote - Sherim me Kuran kunder Mesyshit, magjise dhe ankthit.

2178572
14808
1237
00:58:02
28.03.2023

Kendues: Egzon Ibrahimi Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

Duaja qe te ben naten me te qete... Degjoje cdo nate qe te kesh gjume te rehatshem.

785725
6448
288
00:15:32
25.05.2020

Ky Dhikër Është Çelsi i Suksesit Në çdo gjë...🤍 🤍 Zhduk cdo problem për 7 Ditë Duaja per probleme...🤍 Duaja Per Te Marre Nga Allahu Gjithqka Qe Deshironi 🤍 Duaja qe nuk refuzohet. Lute allahun me kete dua 🤍 Të Gjitha Lutjet e Juaja u Përgjigjen Menjeher me këtë DUA 🤍 Duaja qe te ben naten me te qete... Ndegjoje cdo nate qe te kesh gjume te rehatshem.. 🤍 Duaja E Mengjesit Ndegjoje cdo mengjes qe te shkoj dita mire..🤍 SUBSCRIBE 🔴🔴DAVETI.ISLAM DAVETI.ISLAM DAVETI.ISLAM🔴🔴 DHE KILIKONI TEK 🔔ZILJA🔔 📞QE TE JENI TE INFORMUAR PER CDO VIDEO TE RE QE NE POSTOJME📞 🔔ZILJA- GJENDET NE ANEN E DJATHE TE ZONES SUBSCRIBE🔔 JU FALIMINDERIT SELAM ALEJKUM

Dua nga Kur’an per gjume te mire gjate nates

71129
716
25
10:37:29
09.01.2022

SUBSCRIBE Pray.Islam Recitues:Albert Ajdini Kliko tek ZILJA qe gjendet ne anen e djatht te zones SUBSCRIBE. Pelqeni dhe shperndani videot qe ti shohin edhe te tjeret. Komentoni thenjet e juaja ne video. Zoti ju ruajt dhe ju dhurofte te gjitha te mirat ne kete jete! Allahu eshte nje! Liku per te gjitha videot: 🤍

RUKJE, Sherim me KURAN nga: stresi, mesyshi, magjia, veset e keqija

4861116
24091
1160
01:31:43
15.03.2021

JU UROJ DËGJIM TË KËNDSHËM! Background sound: Adem Ramadani 🤍 = ~FAIR-USE COPYRIGHT DISCLAIMER~ This channel does not promote or encourage any illegal activities All content provided by this channel for general and educational purpose only. Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, Allowance is made for “Fair Use” for purposes such as criticism, commenting, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair Use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favour of fair use. 1. This video has no negative impact on the original works (It would actually be positive for them.) 2. This video is also for teaching purposes. 3. It is not transformative in Nature. 4. I only used bits and pieces of videos to get the point across where necessary. Me Allahun Perpara does not own the rights to these video clips. They have, in accordance with fair use, been repurposed with the intent of educating and inspiring others. However, If any content owners would like their images removed then please contact me.

Surja el Bekare

17240841
48873
2534
02:06:28
30.09.2017

Surja el Bekare - Suretu el Bekare - Recitim Emocional me perkthim ne shqip, Recituar nga Mishary Rashid Al Afasy Degjojeni Suren e e dyte te kuranit Suren el Bekare e cila eshte surja me e gjate e Kuranit.

Dhikri para fjetjes me titra shqip

3802327
13838
714
00:13:06
28.10.2012

🤍 🤍 Lejohet shpërndarja e videos edhe nëpër akounte tjera por me kusht që MOS ti ndryshohet asgjë videos!

Rukje për fëmijë:" Nëse qan, mësysh, nuk fle gjumë , nuk pin , nëse trembet. #kuran #surah #fatiha

3658208
13885
0
01:01:34
09.02.2021

Qetëso Zemrën me Kuran #quran ⬇️ 🤍 #rukjeperfemije #ilahipërfëmijë #kuran

Ninulla për foshnje ❤ Lullaby for Babies in Albanian ❤ @AlbanianFairyTales

12315946
31423
0
00:57:01
30.08.2017

Ninulla për foshnje | Tinguj Muzikor për Gjumë | Muzikë Qetësuese Gjumi | Lullaby for Babies in Albanian | Perralla per femije | Perralla per femije shqip | Perralla shqip | Perralla | Peralla shqip per femije | 4K UHD | 🤍AlbanianFairyTales Watch Children's Stories in English on our English Fairy Tales Channel : 🤍 💙 Shikoni më shumë video 💙 Watch More Videos in Albanian 💙 ► Mama dhia dhe 7 kecat Fëmijët Tregime - Wolf And The Seven Little Goats : 🤍 ► Hansel dhe Gretel - Hansel And Gretel : 🤍 ► Tre derrkucat e vegjel - Three Little Pigs : 🤍 ► Rapunzel Shqip - Rapunzel : 🤍 ► Hirushja Shqip - Cinderella : 🤍 ► Piter Pan Shqip - Peter Pan : 🤍 ► Këpucët e kuqe - Red Shoes : 🤍 ► Bukuroshja e fjetur - Sleeping Beauty : 🤍 ► Rumpelstiltskin in Albanian : 🤍 ► Ali Baba dhe dyzet hajdutet - Alibaba and 40 Thieves : 🤍 ► Dielli dhe Hena - Sun And The Moon : 🤍 ► Ninulla për foshnje - Lullubay for Babies : 🤍 ► Mbretëresha e Dëborës - Snow Queen : 🤍 ► Vajza e vogël me kesule të kuqe - Little Red Riding Hood : 🤍 ► Miushia e vogël që ishte Princesh | A Little Mouse Who Was A Princess : 🤍 ► Borebardha dhe shtate xhuxhat - Snow White And The Seven Dwarfs : 🤍 ► Magjistari i Ozit - Wizard of Oz : 🤍 ► Dymbëdhjetë Princeshat balerina - 12 Dancing Princess : 🤍 ► Aladini dhe llampa e mrekullueshme - Aladdin and The Magic Lamp : 🤍 ► Pinoku Shqip - Pinocchio : 🤍 #AlbanianFairyTalesChannel #OfficialAlbanianFairyTales #OfficialAlbanianFairyTales Parental guidance: Some material of this video may not be suitable for children’s Below 13 year’s of age. Disclaimer ► The Albanian Fairy Tales Channel and all of its videos are not “directed to children” within the meaning of Title 16 C.F.R. § 312.2 of CHILDREN'S ONLINE PRIVACY PROTECTION ACT (USA) are not intended for children under 13 years of age. Albanian Fairy Tales CHANNEL and its owner(s), agents, representatives, and employees do not collect any information from children under 13 years of age and expressly deny permission to any third party seeking to collect information from children under 13 years of age on behalf of Albanian Fairy Tales CHANNEL. Further, Albanian Fairy Tales CHANNEL denies any and all liability or responsibility for the practices and policies of YouTube and its agents and subsidiaries, or any other affiliated third party, regarding data collection. Parental guidance: Some material of this video may not be suitable for children’s Below 13 year’s of age. Disclaimer ► The Indonesian Fairy Tales Channel and all of its videos are not “directed to children” within the meaning of Title 16 C.F.R. § 312.2 of CHILDREN'S ONLINE PRIVACY PROTECTION ACT (USA) are not intended for children under 13 years of age. Indonesian Fairy Tales and its owner(s), agents, representatives, and employees do not collect any information from children under 13 years of age and expressly deny permission to any third party seeking to collect information from children under 13 years of age on behalf of Indonesian Fairy Tales CHANNEL. Further, Indonesian Fairy Tales CHANNEL denies any and all liability or responsibility for the practices and policies of YouTube and its agents and subsidiaries, or any other affiliated third party, regarding data collection. #OfficialAlbanianFairyTales #AlbanianFairyTalesChannel Mohim i përgjegjësive Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel) e të gjitha videot e saj nuk ju drejtohen “ drejtëpërdrejtë” fëmijëve nën moshën 13 vjeç në kuptimin e kapitullit 16. C.F.R e 312.2 (Akti i mbrojtjes së privatësisë online të fëmijëve) (SH.B.A). Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel)dhe pronarët e saj , agjentët, përfaqësusesit, e të punësuarit, nuk grumbullojnë asnjë informacion nga fëmijët nën moshën 13 vjeç dhe shprehet se i mohon cdo pale të tretë të grumbullojë informacion nga fëmijë nën moshën 13 vjeç në emër të Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel). Kanali Përralla Shqip (Albanian Fairy Tales Channel) gjithashtu nuk mban përgjegjësi për praktikat dhe politikat e YouTubit dhe agjentëve apo filialeve te tij, ose çdo pale të tretë të lidhur me të për sa i përket grumbullimit të të dhënave.

Sure për fëmijë per qetësim dhe gjumë të rehatshëm- recitim shumë i butë

408759
2030
0
00:18:09
05.07.2021

Nëse ju pëlqejnë videot tona klikoni SUBSCRIBE ❤️ Mos na harroni në duatë tuaja ❤️. Na ndiqni edhe në këtë video: 🤍 Lejohet shpërndarja dhe ripostimi PA SHKËPUTUR ASGJË nga video Tags : Qetëso Zemrën Me Kur'an Sherim me Kur`an - [ Rukje ] Shejh Halid 99 names of Allah Dr.Zekerija Bajrami Një Djalosh i Ri Kerkonte Qetsim Të Shpirtit RUKJE - Sherim me Kuran Reciton Shejkh Idris Abkar - Surja el - Bekare Recitim i Kur'anit shum prekes Tespi Dova me perkthim ne shqip Freskoje shpirtin me Kuran Qeteso zemren me Kur'an Sureja- Shura : Recituar nga Maher Al Meaqli ( recitim emocional ) Kendim shum i bukur nga Kurani Këndim mbreslënës nga Kurani Kendim emocional nga Kur'ani Këndim mahnitës nga Kur'ani Qetesohu me Kuran Kënaqu Me Kur'an Recitim Kur'ani Qe Qetson Mendjen Recitim që kënaq zemrat ... ( për ata që kanë " zemër " ) RECITIM KURANI fenomenal - Allahu Ekber

Ajetet e Kuranit qe sherojne semundjet dhe ankth! Sherohu me Kuran. Vendosjani edhe femijeve

37387
899
47
00:31:11
17.10.2023

Publisher: Four Media - 🤍 Follow Elvis Naçi on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 •YT: 🤍 • Web: 🤍 © & ℗ Elvis Naçi & Four Media Group GmbH. All Rights Reserved #FourMedia #ElvisNaçi

Nina Nana v2 ( Kenge Per Femije) | Bleta

21535234
28787
0
00:05:19
02.05.2016

Nina Nana,kenge per femije, education,kenge djepi,llullaby

Rukje per Femije| Rukje per Msysh| Rukje per Qetsim| Rukje per Sherim| Rukje e Fuqishme

266964
1413
0
09:04:38
24.10.2020

Falënderimi absolut i takon Allahut! Mëshira, lavdërimi edhe paqja qofshin mbi të Dërguarin e Allahut! Duke qenë se dhikri i Allahut ësh|të shërim për zemrat, dhe duke qenë se Kurani ësh|të dhikri më me vlerë dhe vet origjina e tij, Allahu e bëri këtë Kuran, të gjithin shërim për besimtarët, Allahu thotë: “Ne zbresim nga Kurani atë që ësh|të shërim dhe mëshirë për besimtarët e që mohuesve keqbërës u shton vetëm humbje” (El-Isra: 82). Ibën El Xheuzij, në librin e tij: “Muntehab kurreti el-ujuninneuadhir filvuxhuhi ue ennedhair” sqaron se parafjala “nga” e përdorur në këtë ajet, tregon llojin, d.m.th. që Kurani i gjithi ësh|të shërim, jo vetëm një pjesë të tij. Rruga e shërimit nga magjia ësh.ë e mundur – Falënderuar qoftë Allahu! Faktikish. Allahu i Madhëruar, për çdo sëmundje të zbritur, ka zbritur edhe shërimin, fakt ky që ësh.ë pohuar nga Profeti (Lavdërimi dhe paqja e Allahut qofshin mbi të!)1. Para se të flasim mbi kurimin duhet tju bëjmë me dije se muslimani/ja që di të lexojë Kuran dhe Lutje Profetike (në arabish.), mund t’i bëjë rukje sheriatike vetes së tij/saj dhe çdo personi tjeter. Dijetarët kanë përmendur se një rukje (kurim me formula mbrojtëse të foluri dhe vepruari) të jetë e saktë dhe e pranueshme sheriatikish. (sipas islamit), ajo duhe të plotësoj patjetër kush.et në vijim: Së pari: Rukjebërësi dhe personi i sëmurë të cilit i bëhet rukja, duhet të jenë të sigurtë se rukja nuk bën dobi vetvetiu (përndryshe biet në shirk / bërje shok a të ngjashëm Allahut), porse rukja ësh.ë në fakt shkak që bën dobi vetëm me lejen e Allahut të Madhëruar; Së dyti: Rukja të mos përmbajë shirk (idhujtari) dhe as të jetë justifikim a shkak për shirk. Të tilla janë shkeljet ligjore si: lutja e tjetërkujt veç Allahut, kërkimi i ndihmës prej xhindeve dhe shej.anëve apo ngjashëm; Së treti: Rukja të jetë me fjalë të kuptueshme të ditura, ndërsa nuskat dhe ysh.jet që përmbajnë fjalë të pakuptueshme apo misterioze nuk lejohen. Nëse rukja i plotëson këto kush.e dhe në të nuk gjenden shkeljet e sipërpërmendura, ajo konsiderohet e saktë sido që të bëhet, nëse i këndohet të sëmurit duke iu fryrë [me cifla të padukshme pësh.yme] ose jo. Po kështu ajo konsiderohet e saktë nëse këndohet në ujë dhe ky ujë i jepet për t’u pirë të sëmuri, këndohet në vaj dhe me të lyhet i sëmuri dhe ngjashëm. (I) El-Fatihaja (II) Ajetul Kursij [El-Bekare: 255] (III) Dy ajetet e fundit të sures El-Bekare (285-286) (IV) Leximi i ajeteve në vijim (vlen në rastin e magjisë): ● El-Araf: 118-121 ● Junus: 81-82 ● Ta Ha: 69 ● El-Bekare 102-103 (V) Ikhlasi (Kul Hu-ue Allahu) (VI) El-Mau’dheteni (Dy Suret Mbrojtëse): ● El-Felek ● En-Nas Kjo rukje, me lejen e Allahut të Madhëruar, ësh.ë shumë e dobishme dhe e provuar. Ajo këshillohet të këndohet në ujë, në një formë të tillë që pas leximit të çdo ajeti, apo sureje, apo tërë rukjes, rukjebërësi të fryjë me cifla të padukshme të pësh.ymës së tij në ujë dhe pastaj të magjepsurit: i hidhet nga ky ujë mbi krye, i jepet të pijë prej tij dhe gjithash.u lahet me të. Nëse arrihet shërimi, ësh.ë arritur edhe synimi,- Falënderuar qoftë Allahu!,- përndryshe duhen bërë përpjekje që kjo rukje të bëhet në mënyrë të përsëritur. Shënim: Një rukje (kurim me fjalë dhe veprime mbrojtëse islame) të gat.shme të dobishme për problemet e kësaj natyre. rukje me kuran, rukje me kuran per qetsim, rukje me kuran per msysh, rukje me kuran per depresionin, rukje me kuran dhe sunet, rukje per femije, rukje per msysh, rukje sherim me kuran, rukje per kokedhimbje, rukje per magji, rukje per femije kur qan,

Dua - Per Gjum Te Rehatshem

107416
531
17
00:09:25
14.06.2019

Lepurushët në gjumë dhe këngët më të mira për fëmijë | Ga Ga Këngë për fëmijë

445737
537
0
00:47:03
27.06.2023

3 lepurushët tanë janë lodhur nga kërcimet dhe nuk po zgjohen dot nga gjumi! Të gjithë po u këndojnë në mënyrë që ata të zgjohen dhe loja e tyre të vazhdojë! Lepurushët - Këngët më të mira për fëmijë nga Ga Ga Këngë për fëmijë! Në Ga Ga Këngë për fëmijë ne e dimë që fëmijët janë të lumtur, kuriozë dhe krijues. Prandaj, kemi sjellur 3D animacione për fëmijë për të stimuluar imagjinatën e tyre dhe për t'i mbushur zemrat e tyre me gëzim dhe çudi! Shkarko aplikacionin për Andriod: 🤍 Shkarko aplikacionin për iOS: 🤍 🔔Bëni subscribe kanalin tonë për të parë video të reja çdo javë! 🤍 👍Bëni like faqen tonë në Facebook! 🤍 🎵Instagram: 🤍 🎵 🎵 🎵 Teksti i këngës më poshtë! 👇 Janë tre lepurushë që rrinë gjithë ditën në gjumë, Nga kërcimet janë lodhur shumë! Nuk bëjnë zhurmë, Mos janë sëmurë? Zgjohuni lepurushë! Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop Janë tre lepurushë që rrinë gjithë ditën në gjumë, Nga kërcimet janë lodhur shumë! Nuk bëjnë zhurmë, Mos janë sëmurë? Zgjohuni lepurushë! Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop Hop lepurushët, hop, hop hop, Hop lepurushët hop, hop, hop 🎵 🎵 🎵 Ga Ga Këngë për fëmijë është e licensuar nga LooLoo Kids. Teksti: Liridona Syla Inçizimi, miksimi dhe masterizimi: Dream House Studio Këndon: Margarita Daci Boshnjaku Producent: Arianit Fazliu LooLoo Kids in Albanian is powered by: Alternative Education L.L.C Këngë për fëmijë | LooLoo Kids in Albanian | Video të animuara për fëmijë #kengeperfemije​ #edukim​ #perralla

Rukje shumë efektive kundër shejtanëve, sihrit, syrit të keq dhe për mbrojtje të familjes suaj

539492
4729
310
00:51:39
20.04.2021

Këtë rukje duhet dëgjuar 40 ditë rresht në mëngjes dhe mbrëmje e me lejën e Allahut të madhëruar do të gjeni shërim dhe qetësi. Kërkoni ndihmë dhe falje tek Allahu me durim dhe devotshmëri.

Rukje më e fuqishme që ekziston, shërim me Kuran dhe sunnet.

1985731
11252
753
01:49:15
05.12.2019

Rukja më e fuqishme që ekziston kundër sihrit, mësyshit, sherrit të shejtanit të mallkuar, etj. Këtë rukje duhet dëgjuar 40 ditë rresht, në mëngjes e mbrëmje dhe me lejën e Allahut të madhëruar do të gjeni shërim dhe qetësi. Recituesi i rukejs është El-Afasi.

Rukje për fëmijë - Gjumë i qetë me dëgjim të Kuranit!

11256
45
0
00:23:01
16.11.2022

Në linku e mëposhtëm e gjeni formën e NAMAZIT! 🤍

Rukje, Sherim me KURAN nga: Stresi, Mesyshi, Magjia, Veset e Keqija

218108
1482
116
11:18:37
24.03.2022

SUBSCRIBE 🔴🔴DAVETI.ISLAM DAVETI.ISLAM DAVETI.ISLAM🔴🔴 DHE KILIKONI TEK 🔔ZILJA🔔 📞QE TE JENI TE INFORMUAR PER CDO VIDEO TE RE QE NE POSTOJME📞 🔔ZILJA- GJENDET NE ANEN E DJATHE TE ZONES SUBSCRIBE🔔 JU FALIMINDERIT SELAM ALEJKUM

Dua e fuqishme për të hequr mendimet negative dhe mendimet e liga, ndjenjat e këqija, shqetësimi

52449
538
54
00:10:40
09.02.2022

ALLAH IS ONE 📢 | “MOS HARRONI TË KLIKONI BUTONIN E ZILES” 🔔 QË GJENDET NË ANËN E DJATHTË TË ZONËS SUBSCRIBE PËR TË QENË TË NJOFTUAR PËR VIDEOT E REJA 👍🏻 PËLQEJENI DHE KOMENTONI 💬 QË T’A SHOHIN EDHE TË TJERËT ! Dua e fuqishme për të hequr mendimet negative dhe mendimet e liga, ndjenjat e këqija, shqetësimi Kjo Dua do të zgjidhë çdo problem dua per sherim te semundjeve dua per sherim te femijeve dua per sherim te semundjeve dua per msysh ilahi per femije dua per gjum dua per qetsim dua per mbrojtjen e familjes dua per sukses dua per ramazan dua per qetsim dhe stres dua per iftar dua per sherim dua per gjum te rehatshem dua per mengjes

ZE I BUKUR RUKJE

370250
1747
114
01:05:28
30.06.2017

Ruqyah for the Evil eye, Magic, Envy and Illness from Quran and Sunnah ... Verily, the hearts are quiet with the remembrance of Allah "(Er-Rad: 28) Rukje për syrin e keq, magji, zili dhe sëmundje nga Kur'ani dhe Suneti Vertet, zemrat qetesohen me permendjen e Allahut” {Er-Rad: 28}

Degjoni Kur’an gjate nates dhe jeni nen mbrojtjene ALLAHUT

88895
911
35
08:04:17
10.01.2022

SUBSCRIBE Pray.Islam Recitues:Albert Ajdini Kliko tek ZILJA qe gjendet ne anen e djatht te zones SUBSCRIBE. Pelqeni dhe shperndani videot qe ti shohin edhe te tjeret. Komentoni thenjet e juaja ne video. Zoti ju ruajt dhe ju dhurofte te gjitha te mirat ne kete jete! Allahu eshte nje! Liku per te gjitha videot: 🤍

21 Minuta Këngë Mix - për Fëmijë të vegjël

13605085
22683
0
00:20:38
21.10.2021

21 Minuta Këngë Mix - për Fëmijë të vegjël Për më shumë video dhe kënge nga kanali jon klikoni ketu: 🤍 Music and Lyrics: Copyright ''Alpha Kids songs''

DUA e fuqishme para gjumit

92083
610
32
00:42:36
19.08.2022

SUBSCRIBE Pray.Islam Recitues:Albert Ajdini Kliko tek ZILJA qe gjendet ne anen e djatht te zones SUBSCRIBE. Pelqeni dhe shperndani videot qe ti shohin edhe te tjeret. Komentoni thenjet e juaja ne video. Zoti ju ruajt dhe ju dhurofte te gjitha te mirat ne kete jete! Allahu eshte nje! Liku per te gjitha videot: 🤍pray-islam.com 🤍

Dua per Qetsim dhe Stres

2354228
15038
448
00:04:26
25.10.2016

Dua per Qetsim dhe Stres

Ayn & Hasad - Khalid Al-Hibshi | Shërim me Kur'an nga Mësyshi & Zilia | العين والحسد - خالد الحبشي

615341
3026
208
01:33:03
20.12.2014

Ruqyah Ayn & Hasad | Eye and Envy | Sheikh Khalid Ibrahim Al-Hibshi • English Rukje Ajn & Hased | Sherim me Kuran nga Mesyshi dhe Zilia/Smira | Shejh Halid Ibrahim El Hibshi • Albanian / Shqip الشيخ خالد ابراهيم الحبشي- الرقية الشرعية العين والحسد • Arabic / العَرَبِيةُ Roqyah Ajn et Hasad | Guérison avec le Coran contre le mauvais oeil | Shaykh Khalid al Habachi • French / Français Ruqya Ayn & Hasad | Malocchio e Invidia | Shaykh Khalid Ibrahim Al-Hibshi • Italian / Italiano Roqya Ajn & Hased | Die heilung met Quran Böser Blick und Hässegkeit/Neid | Shejkh Halid Ibrahim El Hibshi • German / Deutch Rukye Ayn ve Hased | Hasetten ve Nazardan Kur'an ile şifa | Şeyh Halid İbrahim el Hibşi • Turkish / Türkçe Rouqia Ajn & Hased | Lijecenje Kuranom za Zavist i Urok | Šejkh Klalid Ibrahim Al-Hibši • Bosnian / Serbian / Croatian Рукје Ајн & Хасед | Лечење Кураном за Завист и Урок | Шејкх Кхалид Ибрахим Ал-Хибши • Српски Rukje - Sherim me Kuran kunder Msyshit/Nazarit dhe Hasedit/Zilise/Smires Full Roqyah Chariyah Evil Eye (Ayn) and Envy (Hasad) Shaykh Khalid Ibrahim al Habashi - الشيخ خالد ابراهيم الحبشي Mjekimi me Kuran dhe lutje nga Suneti - الرقية الشرعية العين والحسد Visite Us on / Na vizitoni në : #Facebook: 🤍 #Youtube: 🤍 #Twitter: 🤍 #Google+: 🤍 Lejohet shpërndarja e linkut dhe jo ringarkimi i videos nëpër kanale tjera dhe vende tjera! Full playlist videos for Ruqyah: 🤍 Full videos for Ruqyah Shariah: 01. Ruqyah Shariah - Link: 🤍 02. Ayn & Hasad - Link: 🤍 03. Ruqyah Sihr - Link: 🤍 04. Ruqyah Ilm we Hikmah - Link: 🤍 05. Nasiha Jinn - Link: 🤍 06. Ruqyah Cancer - Link: 🤍 07. Surah Al Fatiha - Link: 🤍 08. Surah Al Baqarah - Link: 🤍 09. Ruqyah Rations & Rizq - Link: 🤍 10. Surah Yasin - Link: 🤍 11. Surah Al Jinn - Link: 🤍 Ayn & Hasad - Khalid Al-Hibshi | Shërim me Kur'an nga Mësyshi & Zilia | العين والحسد - خالد الحبشي Tenzil Media, TenzilMedia, TenzilMedia ALB, Tenzil Media ALB, TenzilMediaALB, Tanzil, Tenzil, Media, Tanzil Media, TanzilMedia, #TenzilMedia, 🤍TenzilMedia, تنزيل , تنزيل ميديا القرآن الكريم, Kuran, Kur`an, Quran, Qur`an, Holy Quran, The Noble Qur'an ۝, Coran, Islam, Islamic, Medicine, Muslim, Muslims,Musliman,Islami,Namaz,Ramazan,hadith,Ayatul Kursi,Ajetul Kursija,Tespidova,آية الكرسي, Surat al-Ikhlas,Surat al-Falaq,Surat al-Nas,The Fidelity,The Dawn,Mankind,Surah Al-Fatiha,Al-Ikhlas,Al-Falaq,An-Nas & Ayat Kursi,beqarah,Sheikh,Sheik,Shaykh,Shaikh,Cheikh,Šeih,Šejh,Şeyh,شيخ‎,shaykh, shuyūkh, Exorcism In Islam, roqya, ruqya, rukje, ruqyah, rukja, rukya, Ruqya, Ruqyah, Ruqya, Chariya, Ruqyah ,Ruqya ,Roqya , ruqyah syar'iyyah , ruqyah for black magic , ruqyah jin , ruqyah jin , ruqyah syariah full , ruqya sharia full , ruqya course , , Ayn , Hasad , Eye, Envy , Malocchio, Invidia, Böser Blick ,Hässegkeit, Neid, Zavist, Urok, Rukje Ajn, Hased, Mesyshi, Zilia, Smira , العين , الحسد , Shariah, me Sheriat, Rukij, Rukye, Рукје, sihr, sihri, sehire , sihire, الطب النبوي‎, Prophetic medicine, al-Tibb al-Nabawi, witchcraft, magji, Black Magic, Exorcisms, Jinns, jinni, Jin, qarīn, karin, qarin, carin, iblis, إبليس‎, ابالسة, Shaytan, Shaitan, devil, whisperer, dreq, djall, burdush, Burdushi, Doberdushi, Albania, Kosovo, Khalid Halid Kalid Habshi Hibshi Habashi Habeshi Hebshi Ibshi Al Ruqyah Al Shariah Full Quran Kuran Coran 'Ayn/Hasad - Roeqyah Shariyah - Khalid al-Habashi Ruqyah Treatment - Evil Eye (Ayn) and Envy (Hasad) Audio Doua 'Ayn-Hasad - Roeqyah Shariyah - Khalid al-Habashi Ruqya Ahmed Bin Ali Al-Ajmi - Against Sihir, Hasad, Ayn, Mass sherim me kuran per msysh hased zili smir nazar RUKJE - Ajetet e Msyshit dhe Zilisë Recitim i mrekullueshem..!! Rukje per Magji dhe per mesysh Shërim me Kur`an [Rukje] RUKJE (Sherim me Kuran) Cili është shërimi nga zilia RUKJE - Sherim me Kuran nga Sihiri,Magjia dhe Mesyshi - Shejh Halid لرقيه الشرعيه الشامله لعلاج العين الحسد المس والسحر الوسواس القهري وجميع الاوجاع باذن الله الرقية الشرعية الكاملة لعلاج العين الحسد السحر والايات بصوت الشيخ أحمد العجمي رقية العين والحسد + رقية التنزيل + رقية الاخراج قويه جدا الرقيه الشرعيه من العين والحسد - كامله بصوت رائع AlRoqia Charia الرقية الشرعية من العين والحسد والسحر العجمي الرقية الشرعية ( من العين والحسد ) بصوت الشيخ إدريس أبكر الرقية الشرعية , علاج الحسد و العين و السحر وتفريج الهم والغم والضيق وتوفير الرزق والزواج باذن الله الرقية الشرعية Rukje Sherim me Kuran Ruqyah Shariah Healing Islam Quran Roqyah Chariya Récupération avec Qur'an Ruqya Charia Rukja Sharia Rukye Kuran-ı Kerim ila şifa yolunda Rukie

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Rukje per Gjum lea salonga 中文四聲 学四声 Real Hip Hop Sapphire plugin riven combo guide BM M.A солнцезащитный крем на коже вокруг глаз M.A BM שקר מדומה Bad Copy мбт кукутики sareroma BM MJ новый мост нижний тагил гаи беларусь беспредел новый мост нижний тагил食べ放題 space engineers survival guide